Kolejne zwycięstwo naszych dziewczyn!!!

Kolejne zwycięstwo naszych dziewczyn!!!

W minioną niedzielę (8.03) na hali sportowej MOSiR Lubaczowie zostały rozegrane ostatnie mecze Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet. W tym sezonie w lidze wystartowało pięć drużyn: Zespół  Szkół Oleszyce , Gold Team Lubaczów, Dream Team Cewków, Power Girls Lubaczów i Kresowianki.

Rozgrywki rozpoczęły się 19.11.2019r pojedynkiem pomiędzy ZS Oleszyce a Gold Team Lubaczów. W rundzie zasadniczej i rewanżowej rozgrywano mecze systemem każdy z każdym i rozegrano łącznie 30 spotkań. Drużyna naszej szkoły w tej części sezonu rozegrała 8 meczy, notując 7 zwycięstw i 1 porażkę. Zgodnie z regulaminem do pojedynków półfinałowych kwalifikowały się cztery pierwsze drużyny, które w półfinałach grały kluczem 1-4 i 2-3.
Podczas  finałów rozgrywanych w niedzielę 08 .03.2020 dziewczyny Zespołu Szkół Oleszyce po wyrównanym pięciosetowym spotkaniu zdobyły tytuł mistrzyń ligi pokonując  Gold Team Lubaczów w walce o najwyższe podium. Z pośród zawodniczek zostali wybrani wyróżniający się sportowcy – najlepszą zawodniczką finałów została Natalia Kołodziej z Zespołu Szkół Oleszyce.

Na zaproszenie organizatora rozgrywek Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaczowie, na finałach pojawił się pan Burmistrz Krzysztof Szpyt , który dokonał wręczenia pamiątkowych medali, statuetek, dyplomów i pucharów podsumowując tym samym blisko pięciomiesięczne zawody.