Gościliśmy w naszej szkole Generała US Army Georga Close

Gościliśmy w naszej szkole Generała US Army Georga Close

Młodzież klas IpTŻ, III TH i IpRL spotkała się z osobą wyjątkową i ciekawą – Generałem US Army, Prezesem Zarządu SPECTRUM George Close, który odwiedził naszą szkołę w towarzystwie p. Teresy Pamuły, dyrektor Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie. Nasz Gość przebywa w Polsce w związku z Kongresem 590 odbywającym się w Jasionce k. Rzeszowa. Już wcześniej uczniowie kl. II TH mieli okazję spotkać się z nim w Jarosławiu, w bibliotece PWSTE, w czasie  wizyty delegacji USA na uczelni.

Generał  Oleszyce odwiedził już po raz drugi – poprzednio w ubiegłym roku. Młodzież  chciała zapytać niecodziennego Gościa o doświadczenia, rady i przebieg kariery, poczęstować szarlotką i wykazać się umiejętnościami sportowymi w czasie meczu siatkarskiego. George Close chętnie podpowiadał młodzieży, co robić, by odnieść sukces i co w życiu powinno być ważne. Dziękujemy za wizytę w Zespole Szkół w Oleszycach.