PROMUJEMY REGION….

PROMUJEMY REGION….

W środę (05.06) na placu przed Urzędem Marszałkowskim w Rzeszowie powstało Miasteczko Ziemi Lubaczowskiej, które zostało podzielone na specjalne strefy: kulinarną, rękodzieła, rekreacyjną i festiwalową.  Na uczestników czekało wiele atrakcji i ciekawostek m.in.: warsztaty zabawkarskie i rzeźbiarskie, występy artystyczne i animacje. Akcja promocyjna Związku Międzygminnego Ziemia Lubaczowska miała zachęcić mieszkańców Rzeszowa do skorzystania z oferty turystycznej naszego regionu, ale także skorzystania z produktów i oferty lokalnych producentów żywności, uzdrowisk, miejsc wypoczynku i festiwali.

Naszym zadaniem była promocja Podkarpackich smaków i Festiwalu smaków, który odbędzie się 14 lipca w Gorajcu w ramach Folkowiska. Uczennice Julia Popek III TŻ i Weronika Panek III TŻ oraz absolwentka Martyna Kaźnica, jak zawsze uśmiechnięte wykonały swoje zadanie znakomicie. Wyjazd koordynował pani Agata Dudzińska.

Do współpracy kolejny rok z rzędu dostaliśmy zaproszenie od pani Marleny Wiciejowskiej z CKiS w Ciesznowie. Serdecznie dziękujemy, że mogliśmy być w tak ważnym dniu dla regionu w Miasteczku Ziemi Lubaczowskiej.