Dni Otwarte szkoły

Dni Otwarte szkoły

Dyrektor, Grono Pedagogiczne i uczniowie Zespołu Szkół w Oleszycach

zapraszają uczniów klas trzecich gimnazjów i ósmych szkoły podstawowej

wraz z rodzicami, nauczycielami i opiekunami

na dni otwarte szkoły,

które odbędą się 13-14 marca 2019 r.

 

Harmonogram dni otwartych:

8:30  – powitanie uczestników (aula szkoły)

8:45 do ok. 12:00 – występy kabaretowe, pokaz synchronicznej obsługi kelnerskiej, zwiedzanie obiektu szkolnego, zapoznanie się z ofertą kształcenia, udział w quizach, konkursach, pokazach, zajęciach ruchowych.

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej szkoły. Dla uczniów będzie to okazja poszerzenia wiedzy o świecie zawodów, zobaczenia innowacyjnych narzędzi wykorzystywanych w kształceniu zawodowym, poznania bazy dydaktycznej i oferty szkoły. Gwarantujemy też dobrą zabawę z konkursami, quizami i nagrodami.