Walentynki w internacie

Walentynki w internacie

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Święto zakochanych to doskonała okazja, aby wyznać miłość swojej sympatii oraz obdarować się wzajemnie drobnymi upominkami.Ostatni tydzień przed wyczekiwanymi feriami upłynął w Internacie Zespołu Szkół w Oleszycach w kolorach czerwieni, atmosferze miłości oraz przyjaźni. Wszystko z okazji Walentynek zorganizowanych 6 lutego. W pokoju wychowawców została ustawiona skrzynka walentynkowa, do której wychowankowie wrzucali kartki i serduszka. Następnie „walentynkowe amorki” rozdały pocztę szczęśliwym adresatom. Zorganizowana została również „Randka w ciemno”. Wybraną kandydatką została Klara z „Zemsty”, która miała tylko jedno marzenie: „Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby!”.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim życzymy dużo miłości i udanych ferii!