XI Turniej Tenisa Stołowego

XI Turniej Tenisa Stołowego

Ogromnym sukcesem naszych zawodników zakończył się XI Turniej Tenisa Stołowego Placówek Oświatowo – Wychowawczych i Szkół   z Województwa Podkarpackiego.Turniej został zorganizowany 6 grudnia 2018 r., w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym, (rozpoczęcie i rozgrywki), oraz   w Zespole Placówek Szkolno – Wychowawczych w Jarosławiu, gdzie odbyło się zakończenie zawodów i rozdanie nagród zwycięzcom. Internat reprezentowało dwóch uczniów naszej szkoły Zenon Fedyk i Szymon Wojciechowski. Nasi reprezentanci zdominowali zawody, zajmując czołowe miejsca. Pierwsze miejsce zajął Zenon Fedyk, a piąte Szymon Wojciechowski. Również w klasyfikacji drużynowej nasza reprezentacja zajęła wysokie, drugie miejsce. W turnieju wzięło udział 46 zawodników  z 23 placówek oświatowo – wychowawczych z województwa podkarpackiego.

              Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów.