Dzień Otwarty w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach

Dzień Otwarty w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach

9 kwietnia 2024 r., o godzinie 9:00 odbędzie się w naszej szkole Dzień Otwarty Szkoły. Zapraszamy wszystkich ośmioklasistów oraz ich rodziców, aby zaprezentować nasze atrakcyjne kierunki kształcenia w klasach Technikum i Branżowej Szkole I Stopnia, przedstawić specyfikę kształcenia zawodowego i pokazać szkołę od środka.

Mamy nadzieję, że poczujecie atmosferę naszej szkoły, którą wszyscy współtworzymy, i której doświadczamy na co dzień. 😊 Możecie się stać częścią naszej szkolnej społeczności, bo Zespół Szkół Centrum Kształcenia w Oleszycach to wspaniała szkoła również dla Was.

Podczas Dnia Otwartego  będzie mogli zobaczyć profesjonalnie wyposażone pracownie, bazę dydaktyczną a przede wszystkim naszych wspaniałych uczniów.

Dobry, konkretny zawód to znakomita inwestycja w przyszłość i szansa odniesienia sukcesu na rynku pracy, dlatego zapraszamy do NASZEJ SZKOŁY.

Harmonogram dnia otwartego:
9:00 – powitanie uczestników (aula szkoły),
9:15 do ok. 12:00 – pokaz synchronicznej obsługi kelnerskiej, zwiedzanie obiektu szkolnego, zapoznanie się z ofertą kształcenia, udział w konkursach, pokazach, zajęciach ruchowych,
12:00 – zwiedzania indywidualne.

Plakat został wykonany przez Gabriela Borysowicza, ucznia z klasy III PTB.