III Miejsce W Konkursie XVI Edycji Konkursu „Wiedzy o Prawach Człowieka”

III Miejsce W Konkursie XVI Edycji Konkursu „Wiedzy o Prawach Człowieka”

Bardzo miło nam poinformować, że uczennica klasy II PT Justyna Rogoża zajęła III miejsce w Konkursie Wiedzy o Prawach Człowieka organizowanym przez WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą. Celem Konkursu była popularyzacja problematyki praw człowieka wśród młodych ludzi. Konkurs był też formą edukacji oraz podnoszenia świadomości państwowej, społecznej i prawnej młodzieży. Dodatkowo służył propagowaniu kultury i stał się motywacją do przestrzegania praw człowieka.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom miało miejsce 15 listopada 2023 r. podczas rozpoczętego w tym dniu festiwalu Watch Docs – festiwalu filmów o prawach człowieka. Laureaci Konkursu otrzymali również cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.