Mecz UCZNIOWIE vs NAUCZYCIELE – DEN

Mecz UCZNIOWIE vs NAUCZYCIELE – DEN

Dla uczczenia 250-lecia powstania Komisji Edukacji Narodowej w środę 25 października, odbył się w naszej szkole turniej piłki siatkowej w którym wystąpiły reprezentacje: nauczycieli, uczennic oraz uczniów. Sala sportowa pękała w szwach od licznie zgromadzonych kibiców. Uczniowie wykazali się niemałymi umiejętnościami i to nas bardzo cieszy. Doświadczenie jednak zrobiło swoje, mimo dużego zaangażowania i woli walki uczniowie musieli uznać wyższość nauczycieli.

Wyniki turnieju:

I miejsce: Nauczyciele

II miejsce: Uczennice

III miejsce: Uczniowie

Nauczyciele wystapili w składzie: Jolanta Paryniak, Maria Serkis, Kazimierz Wać, Paweł Paryniak i Tomasz Kida.

Inicjatywa rozegrania meczu cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony młodzieży i nauczycieli, wyzwalając wiele radości i pozytywnych emocji.

Myślimy, że rewanż wisi w powietrzu:)