Rajd rowerowy im. Marii Balickiej

Rajd rowerowy im. Marii Balickiej

29 września odbył się Rajd Rowerowy poświęcony pamięci Marii Balickiej – długoletniej nauczycielki wychowania fizycznego w naszej szkole, entuzjastki sportu i pasjonatki turystyki rowerowej. Punktem docelowym trasy był  pomnik,  upamiętniający gen. Józefa Kustronia i bohaterską walkę 21 Dywizji Piechoty Górskiej , zlokalizowany na terenie Nadleśnictwa Oleszyce „Na Horaju”.

W rajdzie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami. Przy ognisku, gorącej herbacie i kiełbasce, wspominaliśmy o patronce rajdu jak również o bohaterskich żołnierzach września 1939. Dodatkowo, pasjonaci grzybobrania mieli okazję podziwiać tegoroczną „szczodrość natury”. Wszyscy bezpiecznie dotarliśmy z powrotem na teren szkoły z zapewnieniem, że w kolejnej edycji rajdu również nas nie zabraknie.