DZIEŃ OTWARTY

DZIEŃ OTWARTY

20 kwietnia w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty, podczas którego gościliśmy uczniów klas VIII ze szkół Powiatu lubaczowskiego. Zaprezentowaliśmy ofertę edukacyjną na rok szkolny 2023/2024.

Gości przywitała pani wicedyrektor Monika Błaż. Krótko opowiedziała o zaletach nauki w naszej szkole i życzyła udanej wizyty.

Przyszli absolwenci klas ósmych zwiedzili obiekt szkolny, zapoznając się z ofertą kształcenia oraz bazą dydaktyczną szkoły. Wzięli udział w quizach, warsztatach, pokazach, zajęciach ruchowych oraz w konkursie multimedialnym „OTWÓRZ SIĘ NA ZAWÓD”. Obejrzeli również na żywo pokaz obsługi synchronicznej zaprezentowanej przez uczennice Technikum żywienia i obsługi gastronomicznej.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej szkoły i mamy nadzieję, że ta wizyta zachęci naszych młodych kolegów i koleżanki do wyboru ZSCKR w  Oleszycach na kolejny etap kształcenia.

Do zobaczenia we wrześniu!!!