Turnieju piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSCKR w Oleszycach

Turnieju piłki siatkowej dziewcząt  o Puchar Dyrektora ZSCKR w Oleszycach

            W dniu 13.04.2023 na hali SP w Oleszycach odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt o PUCHAR DYREKTORA Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach. W turnieju udział wzięło cztery drużyny z następujących szkół rolniczych: ZSCKR w Nowosielcach, ZSCKR w Brzostku, ZSCKR w Rzemieniu oraz ZSCKR w Oleszycach. Nasza reprezentacja wygrała wszystkie mecze i zajęła I miejsce w turnieju.

Ostateczna klasyfikacja zawodów przedstawia się następująco:

I miejsce – ZSCKR w Oleszycach

II miejsce – ZSCKR w Nowosielcach

III miejsce – ZSCKR w Brzostku

IV miejsce – ZSCKR w Rzemieniu

Skład drużyny: Natalia Kołodziej, Skali Klaudia, Skali Diana, Sopel Aleksandra, Dec Aleksandra, Piwudzka Mariola, Urszula Zawitkowska, Katarzyna Szal.