Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce

Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce

Uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach uczestniczą w  Europejskim Forum Rolniczym, najważniejszym wydarzeniu w branży rolno-spożywczej, które odbywa  w dniach 22-23 marca 2023 roku w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego Jasionka.

W ramach V. edycji Forum zaplanowano dwa dni dyskusji i paneli eksperckich, dotyczących najistotniejszych kwestii polskiego i europejskiego rolnictwa. Dyskusjom towarzyszą  prezentacje nowoczesnych rozwiązań dla rolnictwa w części ekspozycyjnej forum.

Uczniowie naszej szkoły mają możliwość zapoznania się z najbardziej rozwojowymi technologiami oraz innowacjami m.in. w zakresie jakości produkcji rolnej, jej finansowania oraz obniżania kosztów, jak również ograniczania jej negatywnego oddziaływania na środowisko.