Rejonowa Licealiada w Piłce Siatkowej

Rejonowa Licealiada w Piłce Siatkowej

W dniu 24.02.2023 na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaczowie odbyła się Rejonowa Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach brały udział drużyny: mistrz powiatu jarosławskiego Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Jarosławia, mistrz powiatu przemyskiego II LO z Przemyśla, mistrz powiatu przeworskiego I LO Przeworsk oraz mistrz powiatu lubaczowskiego ZS CKR Oleszyce. Drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce oraz uzyskała awans do półfinałów wojewódzkich.

Ostateczna klasyfikacja:

I miejsce –       Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu

II miejsce – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach

III miejsce –    II LO Przemyśl

IV miejsce –    I LO Przeworsk

Szkołę reprezentowały: Kołodziej Natalia, Skali Klaudia, Skali Diana, Sopel Aleksandra, Mariola Piwudzka, Aleksandra Dec, Urszula Zawitkowska, Katarzyna Szal, Veronika Zelenska

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach! Wielkie brawa!