Dzień Świętego Walentego

Dzień Świętego Walentego

W dniu 14 lutego 2023 roku Szkolny Samorząd Uczniowski i uczniowie klasy IVp TŻ w ramach innowacji pedagogicznej „Budowanie marki firmy z wykorzystaniem TIK” zorganizowały KAWIARENKĘ WALENTYNKOWĄ, podczas której cała społeczność szkolna spędziła miło czas. Wypieki karnawałowe cieszyły się dużym zainteresowaniem, a rozmowa z kelnerem w języku obcym wywołały mnóstwo uśmiechów na twarzach uczniów i nauczycieli. Druga część świętowania odbywała się w auli naszej szkoły, gdzie została przeprowadzona prelekcja na temat: „Tłusty czwartek – prawdziwa historia”, którą wygłosiła kierownik praktycznej nauki zawodu Pani Agnieszka Nieckarz.

Link do foto-książki  „Tłusty czwartek” – prawdziwa historia”

Link do video-relacji z wydarzenia (autor: Julia Goraj) Happy Valentine’s Day! tiktok