Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

W dniu 08.02.2022 w Zespole Szkół  Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach brały udział drużyny z LO Lubaczów, ZS Lubaczów oraz ZS CKR Oleszyce. Drużyna naszej szkoły wygrała wszystkie mecze i zajęła I miejsce oraz uzyskała awans do zawodów rejonowych.

Ostateczna klasyfikacja:

I miejsce         – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach

II miejsce        – Liceum Ogólnokształcące w Lubaczowie

III miejsce      – Zespół Szkół w Lubaczowie

Szkołę reprezentowały: Kołodziej Natalia, Skali Klaudia, Skali Diana, Sopel Aleksandra, Mariola Piwudzka oraz Aleksandra Dec

Turniej był okazją dla uczniów naszej szkoły którzy uzyskali uprawnienia do sędziowania meczy w ramach współzawodnictwa Podkarpackiego Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie do zaprezentowania swoich umiejętności. Sędziami turnieju byli: Kamil Barszcz, Damian Dołhan, Rafał Nieckarz, Łukasz Ohirko oraz Krystian Rozmus.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów! Wielkie brawa!