WALENTYNKI W NASZEJ SZKOLE

WALENTYNKI W NASZEJ SZKOLE

Dzień Świętego Walentego 

Walentynki  – coroczne święto zakochanych. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne, często pisane wierszem. Samorząd Uczniowski i uczniowie klasy IV w ramach innowacji pedagogicznej „Budowanie marki firmy z wykorzystaniem narzędzi TIK” zachęcają całą społeczność szkolną do przygotowania kartek walentynkowych, które przekazane zostaną w dniu 14 lutego 2023 roku do adresatów naszej szkoły, na walentynce prosimy podać: imię, nazwisko adresata oraz klasę. Przygotowane WALENTYNKI proszę włożyć do specjalnie przygotowanego pudełeczka, które będzie umieszczone na pierwszym piętrze obok pracowni biologicznej. Zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy.

Oprócz tego w dniu 14 lutego (wtorek) zostanie przygotowana kawiarenka ze słodkościami karnawałowymi.
Szczegóły na załączonym plakacie.