„Wakacje, znowu są wakacje..”

„Wakacje, znowu są wakacje..”

W końcu nadszedł ten długo wyczekiwany dzień! Kolejny rok szkolny – 2021/2022 odszedł bezpowrotnie. Podczas uroczystej akademii z okazji zakończenia roku, Pani Dyrektor ZSCKR w Oleszycach Maria Baran oraz Pan Dyrektor Technikum nr 1 oraz Branżowej Szkoły nr 1 w Oleszycach Mariusz Frant złożyli wszystkim życzenia słonecznych, wspaniałych wakacji i zasłużonego wypoczynku.

Ponadto, młodzieży obu szkół zostały wręczone nagrody za dobre wyniki w nauce, ponadprzeciętne osiągnięcia oraz świadectwa. Pani Wicedyrektor Monika Błaż wręczyła młodzieży, która przebywała na praktykach w Hiszpanii certyfikaty EuroPass. Po części oficjalnej, został wykonany humorystyczny występ artystyczny w wykonaniu uczniów klasy 3 grż. W świetnych humorach wszyscy pożegnali się serdecznie i życzyli sobie nawzajem pięknych kolejnych dwóch miesięcy.

Udanego wypoczynku!!!