Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Sapere Aude”

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Sapere Aude”

W roku szkolnym 2021/2022 uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach wzięli udział w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Sapere Aude” organizowanego przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A. Zamoyskiego w Jabłoniu i skierowanego do uczniów klas I-III z Sieci Szkół Rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Konkurs składał się z dwóch etapów: kwalifikacyjnego i finałowego. Pierwszy etap konkursu odbył się 7 kwietnia 2022 roku i wzięło w nim udział 30 uczniów. Najlepszy wynik w szkole uzyskała Katarzyna Poziemska z klasy III pRŻ, kwalifikując się do finału konkursu zorganizowanego w szkole 20 maja 2022 roku.

Podsumowanie konkursu wraz z ogłoszeniem wyników odbyło się 14 czerwca 2022 roku na platformie Teams.

Cele konkursu:

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!