„ Żywienie na miarę zdrowia” ze Szkołą Podstawową nr 2 w Lubaczowie

„ Żywienie na miarę zdrowia” ze Szkołą Podstawową nr 2 w Lubaczowie

8 kwietnia  w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego odbyły się kolejne warsztaty . Uczniowie klasy VIII  zapoznali się z wykładem dotyczącym zdrowego żywienia. Podczas warsztatów  uczniowie przygotowali zimne przekąski  oraz  układali  jadłospis i obliczali kalorie.  Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w warsztatach, zadawali pytania dotyczące kierunków kształcenia w Naszej Szkole. Uczniowie klasy VIII zostali poczęstowani szarlotką, kompotem i chipsami z  jabłek które  przygotowali  uczniowie  klasy III g TŻ z jabłek z EKOSADU.

Warsztaty zostały przeprowadzone i przygotowane przez  uczniów  klasy III g TŻ pod kierunkiem pani Marty Zawitkowskiej.