Dni Otwarte Szkoły

Dni Otwarte Szkoły

Dyrektor, Grono Pedagogiczne i uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

w Oleszycach

zapraszają uczniów klas ósmych szkoły podstawowej

wraz z rodzicami, nauczycielami i opiekunami

na dni otwarte szkoły,

które odbędą się 21 – 22 kwietnia 2022 r.

 

Harmonogram dni otwartych:

8:30 – 9:00 – rejestracja uczestników (hol główny)

9:00 – powitanie uczestników (aula szkoły)

9:10 do ok. 12:00 – część artystyczna, pokaz kulinarny, udział w konkursie „MINI-MASTERCHEF”, zwiedzanie obiektu szkolnego, zapoznanie się z ofertą kształcenia, udział w quizach, konkursach, pokazach, zajęciach ruchowych oraz rozstrzygnięcie konkursu „MINI-MASTERCHEF”.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej szkoły. Dla uczniów będzie to okazja poszerzenia wiedzy o świecie zawodów, zobaczenia innowacyjnych narzędzi wykorzystywanych w kształceniu zawodowym, poznania bazy dydaktycznej i oferty szkoły. Gwarantujemy też dobrą zabawę z konkursami, quizami i nagrodami.