Uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów

Uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów

19 stycznia 2022 roku w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Stypendia przyznano 441 uczniom z województwa podkarpackiego. Na tę uroczystość zaproszono po dwóch uczniów z każdego powiatu. W tym gronie znalazł się uczeń naszej szkoły z klasy 2 TŻM – Karol Chodziński.

Spotkanie rozpoczęła Pani Wojewoda Ewa Leniart, która powitała Panią Kurator Oświaty Małgorzatę Rauch, dyrektorów szkół, wychowawców, stypendystów  i ich rodziców. Odczytała także list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów. Wręczenie dyplomów uświetnił występ nauczycieli ze Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Rzeszowie. Do gratulacji przyłączyła się Pani Kurator. Wyróżnieni uczniowie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia.

Serdecznie gratulujemy Karolowi.