Finał XXVI edycji konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości

Finał XXVI edycji konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości

W czwartek 16 grudnia w Miejskiej Bibliotece Pedagogicznej w Lubaczowie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XXVI edycji konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości”,

w którym udział wzięli uczniowie z Zespołu Szkół Cetrum Kształcenia Rolniczego oraz Technikum nr 1 w Oleszycach. Jury w składzie: Krystian Kłysewicz i Henryk Wacnik w kategorii prace fotograficzne uhonorowało I miejscem Grzegorza Pyrkę z klasy III TL za tryptyk fotografii pod tytułem Kapliczka w Woli Wielkiej. Marzena Chamiga z klasy II TŻM otrzymała III miejsce za prace fotograficzne zatytułowane „Przydrożny krzyż”.

             Laureaci otrzymali nagrody pieniężne, statuetki oraz książki. Młodzież przygotowywała się pod kierunkiem polonistki Anny Kubrak. Laureatom gratulujemy, zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnej edycji tego konkursu.