Europejska Odznaka Jakości e-Twinning pt. „Zero waste”

Europejska Odznaka Jakości e-Twinning pt. „Zero waste”

Otrzymaliśmy Europejską Odznakę Jakości  e-Twinning – za wspaniałą pracę w projekcie e-Twinning pt. „Zero waste”.

Realizowaliśmy międzynarodowy projekt  w którym wzięli udział nauczyciele i uczniowie we współpracy ze szkołami z Ukrainy, Turcji, Portugalii i Hiszpanii.  Przez 5 miesięcy wspólnie zajmowaliśmy się tematem  recyklingu oraz ocieplenia klimatu. Chcieliśmy pokazać, że niewielki wysiłek każdej osoby w celu sortowania odpadów może pomóc w zapobieganiu katastrofom ekologicznym na całym świecie. W projekcie wzięły udział uczennice: Katarzyna Poziemska, Amelia Kalata, Milena Obirek, Amelia Wit oraz Oliwia Ważny, oraz nauczycielki Beata Kuczek – Niechaj i Alicja Obirek.

Nasz projekt zostanie pokazany na Europejskim Portalu: www.etwinning.net.