Międzynarodowe spotkanie w ramach Erasmus Days

Międzynarodowe spotkanie w ramach Erasmus Days

15 października 2021 roku na platformie Zoom odbyło się międzynarodowe spotkanie uczniów i nauczycieli w ramach Erasmus Days. Spotkanie miało charakter międzynarodowy. Uczniowie z Turcji, Portugalii, Chorwacji oraz Polski mieli możliwość przedstawienia własnych doświadczeń związanych z Erasmusem oraz zapoznania z projektami uczniów z innych krajów. Spotkanie przebiegło w miłej, przyjacielskiej atmosferze. Nasi uczniowie, którzy w tym roku realizowali 3 tygodniowy staż w Hiszpanii, opowiadali o swoich doświadczeniach, wrażeniach i przebiegu stażu. Na koniec spotkania otrzymaliśmy od organizatorów z Turcji propozycję wspólnego spotkania w Polsce być może już w drugim semestrze. W spotkaniu online wzięli udział uczniowie klasy III gRŻ – Honorata Malec, Honorata Węgrzyn, Agnieszka Chmielik oraz Kacper Władyka, a także opiekunowie Anna Gąsior oraz Alicja Obirek.