XVI Jesienna Giełda Ogrodnicza

XVI Jesienna Giełda Ogrodnicza

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły w dniach 2-3 października 2021 r. uczestniczyli  XVI Jesiennej Giełdzie Ogrodniczej połączonej  z Podkarpackim Świętem Winobrania 2021 oraz V Ogólnopolską Wystawą Królików i II Ogólnopolską Wystawą Królików Młodych.

W dwudniowym programie przewidziano kiermasze materiału szkółkarskiego-owocowego i ozdobnego, miodów oraz produktów pszczelich, produktów ekologicznych i serów, wystawę królików, podczas której została zaprezentowana różnorodność ras i odmian barwnych, konferencję pt.: „Dobre przykłady zrealizowanych operacji w gospodarstwach rolników jako element wpływający na rozwój obszarów wiejskich”, konkursy florystyczne, plastyczne.

Uczennice naszej szkoły Klaudia Skali, Diana Skali, Natalia Kołodziej otrzymały wyróżnienie w konkursie „Carvingowe inspiracje z dynią”, realizowanego w ramach XVI Jesiennej Giełdy Ogrodniczej.

Nagrodzonym uczennicom gratulujemy!