Nasi Najlepsi!!! Turniej sportowo – rekreacyjny „Harlem – Wymiatacze”

Nasi Najlepsi!!! Turniej sportowo – rekreacyjny „Harlem – Wymiatacze”

17 czerwca w ramach obchodów Dni Lubaczowa na płycie Rynku odbył się turniej sportowo – rekreacyjny pod nazwą „Harlem – Wymiatacze”. O najsprytniejszą, najsilniejszą i najbardziej wysportowaną grupę stanęło w konkury sześć zespołów. Najlepiej wypadła drużyna Zespołu Szkół w Oleszycach. Naszą czteroosobowa reprezentację tworzyli: Tomasz Kida, Paweł Paryniak, Vitaliy Lukaszczyk oraz Nazar Trybuch. Zawodnicy mieli do pokonania ekstremalny i pełen zaskakujących niespodzianek tor przeszkód. Śmiałkowie musieli udowodnić, jak bardzo są zdeterminowani, aby sięgnąć po zwycięstwo. Przeszkody dostarczały mnóstwo zabawy i śmiechu zarówno dla oglądającej publiczności jak i startujących zawodników. 
Gratulujemy wszystkim uczestnikom za podjęcie wyzwania!