Za nami kiermasz podręczników na rok szkolny 2021/2022

Za nami kiermasz podręczników na rok szkolny 2021/2022

„Właściwa książka dla właściwej osoby nie wystarczy. To musi być właściwa książka dla właściwej osoby we właściwym czasie”.

Johnny Uzan

Niewątpliwie czas nauki w szkole to właściwy moment, by uczniowie korzystali z podręczników  przewidzianych na dany etap nauczania. Podręczniki można było zatem zakupić na szkolnym kiermaszu podręczników używanych w naszej szkole. Sprzedaż książek odbywała się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, a kupujący mogli zaopatrzyć się w potrzebne podręczniki po niższej cenie. Rokrocznie organizacją kiermaszu zajmuje się Samorząd Uczniowski i biblioteka szkolna. W tym roku do sprzedaży przeznaczono około 100 sztuk różnych podręczników. Większość znalazła swoich nowych właścicieli.