UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

,,Nie bój się, nie lękaj! Wypłyń na głębię!”

Jan Paweł II

W środę 1 września 2021 r. w auli Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2021/2022 oraz powitanie klas pierwszych. Tradycyjnie uroczystość  rozpoczęła się  mszą świętą w kościele parafialnym o godz. 8.30, a następnie była kontynuowana w auli szkolnej, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Swoją obecnością zaszczycili nas pani Barbara Broź Wicestarosta Lubaczowski,  pan Mirosław Turza przewodniczący Rady Rodziców Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach, pani Alicja Obirek przewodnicząca Rady Rodziców Technikum nr 1 i Branżowej Szkoły  nr 1 w Oleszycach oraz rodzice uczniów. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Maria Baran, która przywitała zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli i pracowników, a w szczególności uczniów klas pierwszych Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia. Następnie głos zabrali pan dyrektor Mariusz Frant, pani wicestarosta Barbara Broź oraz pan przewodniczący Rady Rodziców Mariusz Turza.

Życzenia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego do uczniów, rodziców i nauczycieli skierowali Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Starosta Lubaczowski.

List Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

List Starosty Lubaczowskiego

Dyrekcja szkoły oraz zaproszeni goście życzyli udanego roku szkolnego 2021/2022.