Podróż marzeń

Podróż marzeń

Praca konkursowa uczennicy klasy IV TŻ Karoliny Rebizant zdobyła główną nagrodę w konkursie organizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Techniczno -Ekonomiczną w Jarosławiu.  W pracy konkursowej pt. „Podróżować znaczy żyć – moja najciekawsza wyprawa turystyczna”  Karolina opisała swój udział w stażach w ramach programu Erasmus+, a przede wszystkim ciekawe miejsca, które zwiedziła w Hiszpanii.

W piątek 23 października uczennica odebrała nagrody rzeczowe z rąk przedstawiciela uczelni dr Marcina Warchoły, który odwiedził naszą szkołę. Niestety z powodu pandemii odwołano uroczystość wręczenia nagród w PWSTE w Jarosławiu, podczas  której Karolina miała zaprezentować swoją pracę konkursową.

Gratulujemy zwycięstwa! I życzymy jeszcze wielu ciekawych wypraw turystycznych.